Kabel VGA / VGA 1,8m Home Theater

-wtyki pozłacane 24 karatowym złotem w celu uzyskania najwyższej jakości sygnału
-metalowe obudowy wtyków

56,38 brutto
45,84 zł netto

Sugerowana cena detaliczna: 140,00 zł


Artykuł został wyprzedany i nie jest dostępny

WNC52461

Materiał styków złącz złoto (24 kt)
Złącze 1, typ VGA wtyk (15-pin)
Złącze 2, typ VGA wtyk (15-pin)
Typ kabla kabel okrągły
Długość 1,8m
Wewnętrzny materiał przewodzący CCS
Kolor szary
Ilość ekranowania 2

  Dostępność produktu Kabel VGA / VGA 1,8m Home Theater

  Przepraszamy, ten produkt nie jest już dostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Kabel VGA / VGA 1,8m Home Theater

Napisz swoją recenzję

Kabel VGA / VGA 1,8m Home Theater

Kabel VGA / VGA 1,8m Home Theater

-wtyki pozłacane 24 karatowym złotem w celu uzyskania najwyższej jakości sygnału
-metalowe obudowy wtyków