Złącze kabli miernika 830

8,14 brutto
6,62 zł netto

Sugerowana cena detaliczna: 10,00 zł

Artykuł dostępny w magazynie, czas realizacji 1-2 dni

MIE0100A

5901436718208

  UNI-T

  Uni-Trend Group Limited jest jednym z wiodących producentów mierników i urządzeń pomiarowych.

  Firma opracowuje i jest producentem jednych z najbardziej twórczych, niezawodnych i bezpiecznych w użyciu urządzeń pomiarowych.

  Grupa UNI-T obecna jest w ponad 90 krajach.
  UNI-T Group dostarcza produkty, które są zgodne ze światowymi standardami.

  Standard zarządzania jakością oraz ciągłe doskonalenie jakości produktów to główna strategia korporacji. Standardy jakości firmy oparte są na ISO9001 w celu zapewnienia wysokiej wydajności i jakości oferowanych produktów.


  Firma opracowała rygorystyczne systemy kontroli jakości przez bardzo doświadczony zespół zarządzający.

  Dostępność produktu Złącze kabli miernika 830

  Ten przedmiot wyślemy do ciebie z naszego magazynu do 48h od złożenia zamówienia.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Złącze kabli miernika 830

Napisz swoją recenzję

Złącze kabli miernika 830

Złącze kabli miernika 830