Świeca woskowa LED mała ivory

26,69 brutto
21,70 zł netto

Artykuł dostępny w magazynie, czas realizacji 1-2 dni

LED0200

5901890028813

Kolor: Ivory
Wymiary: 76 x 130 mm
Maks. Moc: 0,06 W
Średnia moc: 0,033 W
Strumień świetlny: 4 lm
Czas świecenia: do 1000 h
Funkcja Timera - automatyczne załączanie świecy na 4 godziny
Sterowanie pilotem (opcjonalnie)
Zasilanie: 2x baterie C
  VIPOW

  Zapraszamy na stronę producenta: http://www.vipow.pl/

   

  Peiying

   

   

   

   

  VIPOW to opatentowany znak producenta: baterii, akumulatorów, ładowarek, latarek, światełek do roweru, adaptorów baterii.


  RODZAJE BATERII:
  standardowe (EXTREME, ALKALINE lub GREENCELL)
  zegarkowe (srebrowe i alkaliczne)
  do aparatów słuchowych (cynkowo-powietrzne)
  fotograficzne
  guzikowe

  Baterie VIPOW w zależności od modelu przeznaczone są do urządzeń o dużym lub małym poborze energii, takich jak: zabawki elektroniczne, latarki, piloty, aparaty fotograficzne, kamery wideo, przenośny sprzęt elektroniczny, zegarki, kalkulatorki.


  TYPY AKUMULATORÓW:
  standardowe (niklowo-wodorkowe i niklowo-kadmowe),
  do telefonów bezprzewodowych,
  do kamer video,
  do cyfrowych aparatów fotograficznych,
  żelowe.

  Standardowe akumulatorki VIPOW charakteryzują się całkowitym brakiem efektu pamięciowego, dużą odpornością na czynniki zewnętrzne (temperatura), dużą pojemnością, co przekłada się na dłuższy czas pracy baterii oraz długą żywotnością (do tysiąca cykli ładowania/rozładowania).


  RODZAJE ŁADOWAREK:
  standardowe
  jednogodzinne,
  trzygodzinne,
  wielofunkcyjne do baterii AA, AAA, 9V, C, D,
  do akumulatorów żelowych,

  Ładowarki jedno- i trzygodzinne mają możliwość zasilania napięciem o różnej wartości (AC100-240V), niezależne kanały ładowania (w wybranych modelach każdemu kanałowi przyporządkowano diodę LED informującą o procesie ładowania), detekcję użycia niewłaściwych baterii, dołączoną do opakowania wtyczkę samochodową umożliwiająca ładowanie akumulatorów w podróży oraz trójelementowy system bezpieczeństwa:
  funkcja monitorowania napięcia, automatyczne rozłączenie po pełnym naładowaniu,
  timer bezpieczeństwa, automatyczne rozłączenie po dwóch lub trzech godzinach godzinach (zależne od modelu ładowarki),
  funkcja monitorowania temperatury, zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  Ładowarki standardowe – ładują od jednej do czterech baterii AA/AAA NiMh lub NiCd lub jedna sztukę 9V, diody LED informujące o procesie ładowania, maja zabezpieczenie chroniące przed włożeniem niewłaściwych baterii lub uszkodzonych akumulatorków.


  TYPY LATAREK I ŚWIATEŁEK DO ROWERU:
  ręczne,
  kieszonkowe,
  czołówki,
  akumulatorowe (szperacz),
  tylne i przednie.

  Wszystkie latarki posiadają aluminiową obudowę oraz jasne diody o długiej żywotności. Światełka do roweru mają kilka funkcji świecenia, cechują się łatwym montażem oraz długą wytrzymałością i jasnością diod.

  To ważne jaką baterie wybierzesz! Od niej właśnie zależy żywotność i wytrzymałość używanych przez ciebie urządzeń. Wybierz VIPOW!

  Dostępność produktu Świeca woskowa LED mała ivory

  Ten przedmiot wyślemy do ciebie z naszego magazynu do 48h od złożenia zamówienia.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Świeca woskowa LED mała ivory

Napisz swoją recenzję

Świeca woskowa LED mała ivory

Świeca woskowa LED mała ivory