Hercules DJ control Inpulse 200

Rozpocznij z łatwością i pokaż światu swoje umiejętności didżejskie dzięki kontrolerowi Hercules DJControl Inpulse 200. Naucz się miksowania, korzystając z 5 wyjątkowych funkcji i wbudowanych samouczków. Korzystaj z 8 padów i 8 trybów pracy (Hot Cue, Roll, FX, Sampler), a także skreczuj pokrętłami jog z wykrywaniem siły nacisku. To kompaktowe urządzenie możesz łatwo zabrać ze sobą na imprezę i zachwycić znajomych swoimi umiejętnościami.

Cena detaliczna: 589,00 zł

Jako początkujący DJ naucz się ręcznie synchronizować tempa dzięki dynamicznie podświetlanym wskaźnikom. Uruchom funkcję Beatmatch Guide i dowiedz się, jak miksować. Wyłącz funkcję, gdy opanujesz odpowiednie ruchy. Synchronizuj ścieżki za pomocą strzałek BEAT ALIGN, podczas gdy strzałki TEMPO umożliwiają regulowanie tempa każdego utworu w BPM. Kreuj atmosferę na imprezach dzięki funkcji ENERGY. Dobierz najlepszy utwór do miksu – od koloru niebieskiego (spokój) do czerwonego (pobudzenie).

 

Elementy sterujące

Elementy sterowania deckami:

  • Pokrętło JOG: wykrywanie dotyku na potrzeby skreczowania
  • 4 pady: aktywowanie 4 trybów (Hot Cue, Roll, efekty, sampler)
  • Klawisze początku pętli / końca pętli
  • Fader tempa/pitch

Elementy sterowania mikserem:

  • Ustawianie wzmocnienia, 2 poziomów korektora, filtru przy użyciu pokręteł oraz głośności i miksu przy użyciu faderów
  • Ustawianie głośności głównej i wybieranie odsłuchu

 

Wszechstronne oprogramowanie DJUCED DJ w zestawie
Wbudowane w program DJUCED pełne samouczki wideo pozwolą Ci nauczyć się podstaw DJ-owania i rozwijać umiejętności. Program Intelligent Music Assistant wyświetla listę najlepszych proponowanych utworów wskazywanych przez funkcję sztucznej inteligencji programu DJUCED.