Plecak Everki Flight 15-16" - EKP119

Flight jest to idealny plecak dla osób w podróży. Do plecaka z łatwością zmieści się laptop do 16" wnętrze wyściełane wyjątkowo miękkim i eleganckim materiałem, tylna komora jest zamykana do 180 stopni dla łatwego dostępu. To również pozwala na przepuszczanie przez punkty kontrolne na lotnisku. Kontrola bez wyjmowania laptopa! Nawet przy pełnym obciążeniu! 

Cena detaliczna: 399,00 zł

Flight świetnie trzyma się pleców i ramion, jest bardzo komfortowy, posiada głębokie kanały przepływu powietrza. Równowaga utrzymywana jest dzięki 5-punktowemu systemowi mocowania oraz w pełni regulowanym szelkom.

everki

Zalety plecaka: 

Wielofunkcyjny łatwy dostęp do kieszeni bocznych
Kieszenie boczne moża dodatkowo obciążać i zabrać wiecej potrzebnych rzeczy. Flight został zbudowany mając to na uwadze, w oddzielnych komorach bocznych, które utrzymują przepływ swojej konstrukcji, wyposażonych w szereg kieszeni przeznaczonych dla wielu przedmiotów codziennego użytku, takich jak klucze, dyski flash, przybory do pisania i przenośne urządzenia elektroniczne. Te kieszenie są wyposażone w te same wysokiej jakości zamki błyskawiczne.


Słuchawki / kieszeń Audio
Kto nie docenia wygodę przenośnych odtwarzaczy muzycznych, telefonów komórkowych i innych urządzeń dźwiękowych? Flight oferuje dedykowaną kieszeń audio, urządzenia, wraz z gniazda na słuchawki, który zapewnia szybkie i łatwy dostęp do słuchawek i innych kabli luzem. Wylot jest blisko poziomu barków gdy torba jest przenoszona na plecach, znacznie zmniejszając luz i mocowanie przewodów. Nie pozwól, aby przewody były kłopotem.


iPad / kieszeń na Tablet
Dedykowane gniazdo przeznaczone do przechowywania iPada lub inne tablety, nigdy więcej nie będziesz pozostawiać urządzenia w źle dopasowanej komorze gdzie urządzenie się rysuje. Rosnąca popularność tabletów i ich rosnące znaczenie w szkole sprawiło dodanie tej funkcji do torby Everki. Ta wyjątkowa kieszonka wyłożona jest miekkim filcem, która znajduje się w komorze na laptopa, więc możesz mieć pewność, że Twój iPad lub tablet będzie tak dobrze zabezpieczony jak komputer, i jak wszystkie kieszenie ta jest łatwo dostępna.


Wygodny sposób otwierania 180 stopni
To nie jest mit, że punkty kontrolne na lotniskach nakładają coraz więcej przepisów i ograniczeń przez cały czas. Kontrola bezpieczeństwa z Everki w komorze Checkpoint Friendly jest znacznie łatwiejsza. Wystarczy otworzyć kieszeń na 180 stopni, połóż płasko na przenośniku, i oglądać wnętrze przez skaner rentgenowski bez bałaganu i niedogodności związanych z usunięciem przedmiotów z wnętrza, możesz to zrobić łatwo, bez przekształcenie reszty treści torby. Szybkie, proste i skuteczne.


5-punktowy system mocowania
Dzisiejszy podróżujący potrzebuje torbę, która może udźwignąć dużo masy oraz zapewniać komfortowe noszenie. 5-punktowy system dystrybuuje obciążenie od ciężaru równomiernie zmniejszając napięcie mięśni i gwarantując że czujesz lekkość na nogi w każdym kroku. Podobnie jak większość toreb, Flight ma dwa regulowane paski na dole. Everki dodaje do tego dwa regulowane paski na ramionach i jeden na piersi, które dają większą kontrolę nad rozkładem masy i ostatecznie większy komfort.


Ergonomiczny panel tylny
Noszenie laptopa i wszystkie jego akcesoria mogą nosić osoby bardzo wygodnie. Na szczęście dla zmęczonego podróżnika, Flight został zaprojektowany z miękkimi poduszkami, ramiączkami oraz wyściełaną ścianką tylna, pomaga to odciążyć barki, gdy trzeba nieść swój sprzęt na długich trasach. Wyściółka Mesh i głębokie kanały przepływu powietrza, które pozwalają na maksymalny przepływ powietrza, aby plecy były suche, chłodne, i wygodne, nawet gdy jesteś w ciągłym ruchu. 


Elastyczna kieszeń na laptopa, gdzie łatwo chowa się urządzenie pozwalając podwoić uniwersalność plecaka. Różne wielofunkcyjne kieszenie na akcesoria oraz główna komora pozwoli zachować czyste i zorganizowane przestrzenie.

everki

Przestronna komora główna do przechowywania oferuje duże kieszenie zapinane na zamek, przekładki do utrzymywania dokumentów lub urządzenia peryferyjne oddzielone w miękkiej kieszeni która jest idealna dla iPad-a, Kindle lub innego tabletu gdzie urządzenie będzie bezpieczne. Przednia kieszeń posiada wiele szczelin na przechowywanie wizytówek, dwa długopisy, oraz inne ważne dokumenty.


Flight ma również suwak oraz górną kieszeń podszyta miękkim materiałem do przechowywania odtwarzacza muzyki. Kieszeń ta posiada dedykowany otwór na słuchawki, kieszeń zabezpiecza odtwarzacz przed pyłem lub deszczem. Istnieją również dwie wygodne kieszenie boczne, które zapewniają Ci jeszcze więcej miejsca do przechowywania przedmiotów, takich jak ładowarki telefonu lub kompaktowy aparat cyfrowy. Jedna z kieszeni komory bocznej ma również dedykowany regulowany pasek do przechowywania butelki z wodą.

34


Specyfikacja techniczna:
Zaprojektowany w USA
Pasuje do laptopów: 16" (40,64 cm)
Komora na laptopa: 27,5 x 4 x 39 cm
Wymiary zewnętrzne: 33 x 24 x 45 cm
Waga plecaka: 1.5 kg
Gwarancja: Ograniczona dożywotnia gwarancja producenta


everki


4 Ograniczona dożywotnia gwarancja producenta
Możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że w przypadku każdego produktu z rodziny Everki, nie musisz martwić się o odkryciu wady lub defektu po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Gwarancja Everki chroni zakup na wady produkcyjne w całym cyklu życia produktu.

4 Wygodne kieszenie
Porządkowanie rzeczy może wymagać więcej uwagi niż może się wydawać. Dlatego Everki wyposażył model Flight w liczne kieszenie z przezroczystego pokrycia (siatki) sprawia to że wyszukiwanie i dostęp do codziennych przedmiotów, takich jak klucze i małe urządzenia typu latarka, nawet gdy torba jest pełna.

4 Dedykowana kieszeń na laptopa
Twój laptop jest jedną z najcenniejszych Twoich rzeczy, więc zasługuje na swoją własną kieszeń. Ta kieszeń jest wykonana z filcu oraz posiada miekką wyściółkę aby najlepiej chronić Twój laptop przed wstrząsami i zadrapaniami, a ponadto zabezpieczona kieszeń posiada blokadę w komorze na zamek błyskawiczny.

4 Wielofunkcyjne mini zapięcia
Wygodne mini paski z przodu na ramiączkach umożliwiają na tymczasowe umieszczenie przedmiotów takich jak, okulary i słuchawki. Paski współpracują z boczną kieszenią umożliwiając bezpieczne oraz wygodne podłaczenie słuchawek do odtwarzacza zapobiegając poplątaniu się słuchawek.

4 Rozprowadzanie wagi dzięki regulowanemu pasowi piersiowemu
Dzięki dzisiejszej wiedzy technicznej podróżujący potrzebuje torbę, która może udźwignąć dużo bez większego obciążenia. Aby to osiągnąć, Everki stworzył swój system rozprowadzania wagi. Układ paska, rozdziela obciążenie równomiernie na tułowiu, aby zmniejszyć napięcie mięśni i utrzymać się na nogach przy każdym kroku podczas noszenia plecaka.

4 Podszewka o wysokim kontraście
W plecakach Everki wygląd i funkcjonalność nie wykluczają się wzajemnie. Oprócz szeregu wygodnych szczelin i kieszeni zawartość plecaka pozostaje zawsze na swoim miejscu. Concept oferuje podszewke o dużym kontraście w kolorze pomarańczowym który wpisuje się w ogólny wygląd plecaka, co ułatwia odnalezienie przedmiotów w każdych okolicznościach.

4 Duże, metalowe zamki błyskawiczne
Plecak posiada mocne zamki, są większe i bardziej trwałe niż zamki które możesz znaleźć w większości innych plecaków w swojej klasie. Jego mocny, całkowicie metalowy zamek jest zbudowany do końca, kieszeń na laptopa posiada zamek z otworami pozwalającymi chronić Twoje kosztowności, gdy jesteś w podróży.<

4 Kieszeń na butelkę
Podróżując w ciepłym klimacie, w górach, nad morzem, zawsze warto mieć przy sobie butelkę z wodą lub ulubionym napojem. Flight Everki wyposażony jest w unikalny pasek na jednej z jego bocznych kieszeni, które bezpiecznie trzyma butelkę na miejscu. Chcesz się napić? Problem rozwiązany.


Kliknij poniżej aby zobaczyć video prezentację:

everki