Plecak Everki Glide BackPack 15 - 17.3" - EKP129

Glide jest lekkim i kompaktowym plecakiem, idealnym dla nowoczesnego podróżnika. To eleganckie i wielostronne uzupełnienie do serii toreb firmy Everki o wysokiej jakości na duże urządzenia oferuje komorę na laptopy o wielkości do 43,94 cm (17,3''), nie narażając możliwości ich noszenia.

Cena detaliczna: 379,00 zł

 

Glide jest wyposażona w wyściełaną, miękką kieszeń na laptopa i osobny przedział na iPada/czytnik Kindle i tablet. Szybki zapinane paski bezpiecznie przechowują urządzenia na swoim miejscu i w ten sposób zapobiegają temu, że twój laptop zużyje się na skutek niekontrolowanych ruchów w trakcie podróży.

everki

Torba Glide została ponadto wyposażona w system ochrony narożników firmy Everki - dodatkowe wzmocnienie w torbie, chroniące wszystkie narożniki twojego laptopa. Obszar, który szczególnie często jest uszkadzany.

 

4 Ograniczona dożywotnia gwarancja producenta
Możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że w przypadku każdego produktu z rodziny Everki, nie musisz martwić się o odkryciu wady lub defektu po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Gwarancja Everki chroni zakup na wady produkcyjne w całym cyklu życia produktu.

4 Wielofunkcyjne mini zapięcia
Wygodne mini paski z przodu na ramiączkach umożliwiają na tymczasowe umieszczenie przedmiotów takich jak, okulary i słuchawki. Paski współpracują z boczną kieszenią umożliwiając bezpieczne oraz wygodne podłaczenie słuchawek do odtwarzacza zapobiegając poplątaniu się słuchawek.

4 Podszewka o wysokim kontraście
W plecakach Everki wygląd i funkcjonalność nie wykluczają się wzajemnie. Oprócz szeregu wygodnych szczelin i kieszeni zawartość plecaka pozostaje zawsze na swoim miejscu. Concept oferuje podszewke o dużym kontraście w kolorze pomarańczowym który wpisuje się w ogólny wygląd plecaka, co ułatwia odnalezienie przedmiotów w każdych okolicznościach.

4 Duże, metalowe zamki błyskawiczne
Plecak posiada mocne zamki, są większe i bardziej trwałe niż zamki które możesz znaleźć w większości innych plecaków w swojej klasie. Jego mocny, całkowicie metalowy zamek jest zbudowany do końca, kieszeń na laptopa posiada zamek z otworami pozwalającymi chronić Twoje kosztowności, gdy jesteś w podróży.<Szczegóły techniczne:
Zaprojektowany w USA
Specjalna komora na laptopy do 43,94cm (17,3")
Opatentowany system ochrony narożników laptopa
Niezwykle miękka wyściełana kieszeń na czytnik e-booków Kindle / iPada / tablet
Przestronne, dobrze zorganizowane komory
wysoki kontrast dzięki kolorowej podszewce ułatwia wyszukiwanie przedmiotów
Waga plecaka: 1,1 kg
Wymiary: (SxWxG) 32 x 47 x 19 cm
Gwarancja: Ograniczona dożywotnia gwarancja producenta


Kliknij poniżej aby zobaczyć video prezentację:

everki