Pendrive Toshiba USB 3.0 32GB biały

47,55 brutto
38,66 zł netto

Artykuł dostępny w magazynie, czas realizacji 1-2 dni

TOS-THNU301W0320E4

4047999400028

Pojemność 32GB 
Interfejs USB3.0
Szybkość zapisu Max do 10 MB/s 
Szybkość odczytu Max do 70 MB/s 
Wymiary 51.4 mm (L) x 21.4 mm (W) x 8.4 mm (H) (Including Cap) 
Masa 8 g (korpus)
Temperatura pracy (zalecana) 0° to +50°C

  Dostępność produktu Pendrive Toshiba USB 3.0 32GB biały

  Ten przedmiot wyślemy do ciebie z naszego magazynu do 48h od złożenia zamówienia.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Pendrive Toshiba USB 3.0 32GB biały

Napisz swoją recenzję

Pendrive Toshiba USB 3.0 32GB biały

Pendrive Toshiba USB 3.0 32GB biały