System Wi-Fi TP-LINK Deco M5 AC1300 MU-MIMO

447,10 brutto
363,50 zł nettoArtykuł został wyprzedany i nie jest dostępny

KOM0698

6935364080822

  TP-LINK

   

  TP-LINK logo

   

   

  TP-LINK jest jednym z największych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO.

  Firma została założona w 1996 roku. Systematycznie notuje wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych.

  Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami w Chinach i na świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Zatrudnia ponad 100 doświadczonych inżynierów, pracujących w nowoczesnych laboratoriach.

  Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń.

  Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych producentów produktów sieciowych.

  Oferta TP-LINK obejmuje:
  - punkty dostępowe
  - routery
  - karty sieciowe
  - przełączniki
  - mediakonwertery
  - modemy

   

  Od wejścia na międzynarodowy rynek w 2005 roku, TP-LINK staje się coraz bardziej znaną i cenioną marką na rynku międzynarodowym. Produkty TP-LINK wykorzystywane są w ponad 100 krajach i służą dla ponad miliarda użytkowników na całym świecie.

   

   

  Obecność TP-LINK na świecie:

   

   

  TP-LINK na świecie

   

  Dostępność produktu System Wi-Fi TP-LINK Deco M5 AC1300 MU-MIMO

  Przepraszamy, ten produkt nie jest już dostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o System Wi-Fi TP-LINK Deco M5 AC1300 MU-MIMO

Napisz swoją recenzję

System Wi-Fi TP-LINK Deco M5 AC1300 MU-MIMO

System Wi-Fi TP-LINK Deco M5 AC1300 MU-MIMO