Czajnik bezprzewodowy

86,56 brutto
70,38 zł netto

Sugerowana cena detaliczna: 99,00 zł


Artykuł został wyprzedany i nie jest dostępny

TSA1510W

5901890012768

Pojemność: 1,8 l
Obrotowa podstawa 360 stopni
Bezprzewodowy
Zabudowany, płaski bardzo cichy element grzejny
Elementy obudowy ze szkła borokrzemianowego, trwałe i odporne na zabrudzenia oraz szczotkowanej stali nierdzewnej
Kolor wykończeń biały
Doskonale wyprofilowana wylewka
Niebieskie podświetlenie w czasie pracy
Automatyczne wyłączanie
Czas zagotowania 250ml wody = 46 sekund
Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody
Wyjmowany filtr (2 szt.)
Moc maksymalna do 2200 W
Zasilanie: 220-240 V, 50/60 Hz

  Dostępność produktu Czajnik bezprzewodowy

  Przepraszamy, ten produkt nie jest już dostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Czajnik bezprzewodowy

Napisz swoją recenzję

Czajnik bezprzewodowy

Czajnik bezprzewodowy