Bateria VIPOW EXTREME AG13 1szt/blist.

1,57 brutto
1,28 zł netto

Sugerowana cena detaliczna: 3,00 zł


Artykuł został wyprzedany i nie jest dostępny

BAT0193

5901436735342

Wielkość: AG13
Napięcie: 1,5 V
Wysokość: 5,4 mm
Średnica: 11,6 mm

  VIPOW

  Zapraszamy na stronę producenta: http://www.vipow.pl/

   

  Peiying

   

   

   

   

  VIPOW to opatentowany znak producenta: baterii, akumulatorów, ładowarek, latarek, światełek do roweru, adaptorów baterii.


  RODZAJE BATERII:
  standardowe (EXTREME, ALKALINE lub GREENCELL)
  zegarkowe (srebrowe i alkaliczne)
  do aparatów słuchowych (cynkowo-powietrzne)
  fotograficzne
  guzikowe

  Baterie VIPOW w zależności od modelu przeznaczone są do urządzeń o dużym lub małym poborze energii, takich jak: zabawki elektroniczne, latarki, piloty, aparaty fotograficzne, kamery wideo, przenośny sprzęt elektroniczny, zegarki, kalkulatorki.


  TYPY AKUMULATORÓW:
  standardowe (niklowo-wodorkowe i niklowo-kadmowe),
  do telefonów bezprzewodowych,
  do kamer video,
  do cyfrowych aparatów fotograficznych,
  żelowe.

  Standardowe akumulatorki VIPOW charakteryzują się całkowitym brakiem efektu pamięciowego, dużą odpornością na czynniki zewnętrzne (temperatura), dużą pojemnością, co przekłada się na dłuższy czas pracy baterii oraz długą żywotnością (do tysiąca cykli ładowania/rozładowania).


  RODZAJE ŁADOWAREK:
  standardowe
  jednogodzinne,
  trzygodzinne,
  wielofunkcyjne do baterii AA, AAA, 9V, C, D,
  do akumulatorów żelowych,

  Ładowarki jedno- i trzygodzinne mają możliwość zasilania napięciem o różnej wartości (AC100-240V), niezależne kanały ładowania (w wybranych modelach każdemu kanałowi przyporządkowano diodę LED informującą o procesie ładowania), detekcję użycia niewłaściwych baterii, dołączoną do opakowania wtyczkę samochodową umożliwiająca ładowanie akumulatorów w podróży oraz trójelementowy system bezpieczeństwa:
  funkcja monitorowania napięcia, automatyczne rozłączenie po pełnym naładowaniu,
  timer bezpieczeństwa, automatyczne rozłączenie po dwóch lub trzech godzinach godzinach (zależne od modelu ładowarki),
  funkcja monitorowania temperatury, zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  Ładowarki standardowe – ładują od jednej do czterech baterii AA/AAA NiMh lub NiCd lub jedna sztukę 9V, diody LED informujące o procesie ładowania, maja zabezpieczenie chroniące przed włożeniem niewłaściwych baterii lub uszkodzonych akumulatorków.


  TYPY LATAREK I ŚWIATEŁEK DO ROWERU:
  ręczne,
  kieszonkowe,
  czołówki,
  akumulatorowe (szperacz),
  tylne i przednie.

  Wszystkie latarki posiadają aluminiową obudowę oraz jasne diody o długiej żywotności. Światełka do roweru mają kilka funkcji świecenia, cechują się łatwym montażem oraz długą wytrzymałością i jasnością diod.

  To ważne jaką baterie wybierzesz! Od niej właśnie zależy żywotność i wytrzymałość używanych przez ciebie urządzeń. Wybierz VIPOW!

  Dostępność produktu Bateria VIPOW EXTREME AG13 1szt/blist.

  Przepraszamy, ten produkt nie jest już dostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Bateria VIPOW EXTREME AG13 1szt/blist.

Napisz swoją recenzję

Bateria VIPOW EXTREME AG13 1szt/blist.

Bateria VIPOW EXTREME AG13 1szt/blist.