Pokrowiec uniwersalny M-LIFE simple na tablet 7cali

4,92 brutto
4,00 zł netto

Sugerowana cena detaliczna: 10,00 zł


Artykuł został wyprzedany i nie jest dostępny

ML0423

5901436780328

Pokrowiec neoprenowy marki M-LIFE dedykowany do tabletów i innych urządzeń mobilnych.
Pokrowiec dwustronny - dwie opcje kolorystyczne.
Kolor - czarny i zielony.
rozmiar Galaxy Tab 2 7 cali lub mniejsze urządznia.
Wymiary 17,5cm x 11,5cm
pokrowiec elastyczny
Rozmiar galaxy tab 2 7 cali
  M-Life

  Na polskim rynku pojawiła się nowa marka oferująca akcesoria z branży GSM. To, co wyróżnia M-LIFE to przede wszystkim unikalny design, wysoka jakość wykonania i trwałość oferowanych produktów, a także konkurencyjna cena. M-LIFE oferuje m.in. baterie, ładowarki o zwiększonej mocy, folie ochronne i futerały.mlife  Posiadanie telefonu komórkowego stało się standardem. O zaletach tego urządzenia chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Dzięki niemu w każdej chwili mamy możliwość załatwienia ważnej sprawy, skontaktowania się ze znajomymi, a także w nowszych modelach korzystania z zasobów Internetu czy robienia zdjęć. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego - stał się on narzędziem codziennego użytku i w większości przypadków sprzętem, o który się dba. To właśnie z myślą o miłośnikach telefonów komórkowych powstała marka M-LIFE.

  M-LIFE oferuje swoim klientom m.in. łatwe do nałożenia dedykowane folie, które chronią przed porysowaniami, zadrapaniami i ścieraniem wyświetlacza. Warto podkreślić, że nowe folie ochronne M-LIFE zmniejszają także widoczność odcisków palców i zapobiegają odblaskom, co zdecydowanie zwiększa komfort korzystania z telefonu komórkowego.

  W ofercie marki miłośnicy akcesoriów GSM znajdą też baterie o zwiększonej pojemności, które charakteryzują się całkowitym brakiem efektu pamięci oraz niską podatnością na samoistne rozładowywanie. Dzięki nim użytkownicy komórek będą mogli cieszyć się dłuższym czasem pracy telefonu. M-LIFE oferuje także modne futerały na telefony, zestawy słuchawkowe (HF), baterie awaryjne (power bank), a także rzadko spotykane dotychczas na polskim rynku wysokiej jakości ładowarki sieciowe i samochodowe USB o zwiększonej realnej mocy 2A i 3,1A.

  Celem M-LIFE jest wyznaczanie trendów na rynku akcesoriów GSM, zgodnie z hasłem "mobile is my life". Stały rozwój technologii motywuje markę do rozszerzania oferty o akcesoria do wszystkich pojawiających się nowych modeli telefonów komórkowych. M-LIFE wprowadzi na rynek nowości, m.in. pokrowiec dedykowany do iPhone 4/4s z wbudowaną baterią o pojemności 1900mAh w atrakcyjnej cenie. Oferta produktowa poszerzona jest również o części zamienne oraz narzędzia serwisowe.

  Dostępność produktu Pokrowiec uniwersalny M-LIFE simple na...

  Przepraszamy, ten produkt nie jest już dostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Pokrowiec uniwersalny M-LIFE simple na tablet 7cali

Napisz swoją recenzję

Pokrowiec uniwersalny M-LIFE simple na tablet 7cali

Pokrowiec uniwersalny M-LIFE simple na tablet 7cali