Bateria VARTA 9V SUPERLIFE 1szt./bl.

5,58 brutto
4,54 zł netto

Artykuł dostępny w magazynie, czas realizacji 1-2 dni

BAT0250

4008496556427

Wielkość: 6F22
Napięcie: 9 V
Wymiary: 48,5 x 26,2 x 17 mm
Typ: cynkowo-węglowe
Przeznaczenie: urządzenia o niskim poborze mocy

  Dostępność produktu Bateria VARTA 9V SUPERLIFE 1szt./bl.

  Ten przedmiot wyślemy do ciebie z naszego magazynu do 48h od złożenia zamówienia.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Bateria VARTA 9V SUPERLIFE 1szt./bl.

Napisz swoją recenzję

Bateria VARTA 9V SUPERLIFE 1szt./bl.

Bateria VARTA 9V SUPERLIFE 1szt./bl.