TP-LINK HS110 Smart Plug Wi-fi z kontrolą zużycia energii

170,01 brutto
138,22 zł netto

Artykuł dostępny w magazynie, czas realizacji 1-2 dni

KOM0694

6935364094270

Inteligentne sterowanie w inteligentnym domu
Konfiguracja Smart Plugów jest niezwykle prosta. Tak samo jak i użytkowanie. Aby zdalnie zarządzać domowym sprzętem elektronicznym wystarczy jedynie kilka kliknięć na smartfonie z dowolnego miejsca na świecie. Zabezpiecz się przed potencjalnymi rabusiami, ustawiając harmonogram automatycznego włączania i wyłączania oświetlenia. Nawet w przypadku nieobecności w domu, będziesz sprawiać wrażenie przebywania w nim.
Teraz, aby zapalić lub zgasić światło, kontrolować urządzenia w salonie, czy też ustawić automatyczne wyłączanie oświetlenia po północy, nie musisz nawet opuszczać swojego łóżka. Wystarczy tylko kilka kliknięć na smartfonie. Zyskaj spokój ducha dzięki funkcji programatora czasowego, który po określonym czasie automatycznie wyłączy uruchomione w domu urządzenia (np. żelazko, czy też lokówkę), zgodnie z twoimi wcześniejszymi ustawieniami.
  TP-LINK

   

  TP-LINK logo

   

   

  TP-LINK jest jednym z największych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO.

  Firma została założona w 1996 roku. Systematycznie notuje wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych.

  Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami w Chinach i na świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Zatrudnia ponad 100 doświadczonych inżynierów, pracujących w nowoczesnych laboratoriach.

  Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń.

  Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych producentów produktów sieciowych.

  Oferta TP-LINK obejmuje:
  - punkty dostępowe
  - routery
  - karty sieciowe
  - przełączniki
  - mediakonwertery
  - modemy

   

  Od wejścia na międzynarodowy rynek w 2005 roku, TP-LINK staje się coraz bardziej znaną i cenioną marką na rynku międzynarodowym. Produkty TP-LINK wykorzystywane są w ponad 100 krajach i służą dla ponad miliarda użytkowników na całym świecie.

   

   

  Obecność TP-LINK na świecie:

   

   

  TP-LINK na świecie

   

  Dostępność produktu TP-LINK HS110 Smart Plug Wi-fi z...

  Ten przedmiot wyślemy do ciebie z naszego magazynu do 48h od złożenia zamówienia.

  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o TP-LINK HS110 Smart Plug Wi-fi z kontrolą zużycia energii

Napisz swoją recenzję

TP-LINK HS110 Smart Plug Wi-fi z kontrolą zużycia energii

TP-LINK HS110 Smart Plug Wi-fi z kontrolą zużycia energii