Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK 10 m

Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK
Męski XLR-Żeński XLR
Kolor: Czarny
Długość: 10 m

49,22 brutto
40,02 zł netto

Artykuł dostępny, czas realizacji 3-5 dni

128513

  Dostępność produktu Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK 10 m

  Ten przedmiot wyślemy do ciebie z naszego magazynu w ciągu 2-5 dni od złożenia zamówienia.


  Aktualizacja na żywo
  W naszym sklepie stan magazynowy każdego produktu aktualizowany jest non-stop dlatego masz pewność, że szybko otrzymasz zamówiony produkt.

  Jak realizujemy zamówienia

   • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
   • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
   • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
   • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Opinie o Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK 10 m

Napisz swoją recenzję

Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK 10 m

Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK 10 m

Kabel mikrofonowy Sssnake SM 10 BK
Męski XLR-Żeński XLR
Kolor: Czarny
Długość: 10 m