Stacja lutownicza/rozlutownicza z procesorem 917

Stacja ZD-917 to wykonana z wysokiej jakości podzespołów, charakteryzuje się dużą precyzją działania. Może być wykorzystywana do lutowania / wlutowywania wszelkiego rodzajów układów scalonych z płytek bez ryzyka ich uszkodzenia, oraz do typowego lutowania podzespołów elektronicznych. 

Sugerowana cena detaliczna: 700,00 zł

Kod produktu: LUT0070

EAN: 5901436780076

Jednostka centralna - Lutownice na grot oraz na rozlutownica są sterowane przez dwa niezależne mikroprocesory. Dzięki systemowi cyfrowej kontroli temperatury oraz wysokiej jakości czujnikom, ustawiona podczas lutowania temperatura grota jest dokładna i stała. Dzięki tym właściwościom i dużej mocy lutownica idealnie nadaje się do lutowania bezołowiowego. Zamontowana pompa powietrza charakteryzuje się cichą pracą o. Na stacji wyświetlana jest temperatura zadana jak i aktualna, wyświetlacze podświetlane są na niebiesko.
Lutownica na grot - Posiada moc 60W, możliwość wymiany grota, przeznaczona do zastosowań ogólnych. Duża moc i ergonomiczny kształt bardzo ułatwiają pracę z lutownicą. Element grzewczy wykonany z PTC, dzięki czujnikowi temperatury grot ma stałą i precyzyjnie ustawioną temperaturę.
Rozlutownica -Urządzenie jest odpowiednie dla wlutowywania wszystkich elementów elektronicznych oraz umożliwia łatwe usuwanie pozostałości po cynie. Czujnik temperatury umieszczony przy grocie zapewnia, dokładną stabilizację temperatury grotu. Wysoka moc skutkuje szybkim nagrzewaniem cyny, dzięki czemu nie przegrzewamy wlutowywanych elementów.
Specyfikacja
Jednostka centralna

zasilanie 220-240V
pobór mocy 60W + 80 W AC
bezpiecznik 3A
wskazania temperatury na LCD
Lutownica z grotem

zasilanie 24V AC
moc 60W podczas nagrzewania do 130W
temperatura 160-480 st. C
element grzewczy: ceramiczny
Rozlutownica

zasilanie 220-240V AC
pobór mocy 80W
moc pompy 600mm Hg
temperatura 160-480 st. C
typ grzałki ceramiczna


W zestawie znajduje się

stacja ZD-917
pistolet rozlutownicy z zamocowanym grotem
dwa zapasowe groty rozlutownicy
zapasowe filtry
3 wyciory dla różnych grubości grotów
nasadka do połączenia stacji z kolbą
uchwyt na kolbę rozlutownicy
kolba lutownicy na grot
podstawka lutownicy
przewód zasilający