Lista produktów producenta: Active-Jet

Marka Activejet jest producentem wysokiej jakości produktów oświetleniowych, tuszy, tonerów, a także innych materiałów eksploatacyjnych i biurowych. To właśnie dzięki ich wysokiej jakości zyskała ona wysoką renomę w całej Polsce. Z raportu przygotowanego przez PART IT Reseller na początku roku 2011 ActiveJet to najpopularniejsza marka alternatywnych atramentów i tonerów w Polsce.

Produkty ActiveJet zwyciężyły w wielu testach jakości przeprowadzanych przez niezależne laboratoria oraz uzyskały liczne certyfikaty, m.in. GRCI, IPL RIT (Imaging Products Laboratory), czy certyfikat zgodności T nadany przez TÜV Rheinland Polska, a także prestiżowy tytuł Lidera Marki i trzykrotny tytuł Jakość Roku (2007, 2008, 2009) przyznawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC) oraz redakcję Dziennika Gazety Prawnej. Produkty ActiveJet otrzymując tytuł Złotego Lauru Klienta 2009 i 2010 zostały również zwycięzcą największego w Polsce programu konsumenckiego. W 2011 r. do grona tytułów dołączyło godło „Polska Jakość 2011”, tytuł „Top Marka 2011” i Laur Klienta 2011.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku gama produktowa uległa rozszerzeniu na nowe grupy: ActiveJet Energy i Akcesoria. ActiveJet Energy ma w swojej ofercie zarówno świetlówki kompaktowe, jak i LED-owe – alternatywne dla tradycyjnych żarówek źródła światła. Wszystkie produkty ActiveJet charakteryzują się najwyższą światową jakością.